تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
آموزش اصولی و حرفه ای ماورا


مبحث تسخیر اجنه

تسخیر اجنه و موجودات ماورایی
درباره تسخیر اجنه و بقیه موجودات ماورایی مطالب زیادی در کتب قدیمی و همچنین کتب ساختگی و دروغین جدید امده که من نمی خواهم درباره همه آنها بحث کنم.اماسخن کوتاهی در این باره خواهم داشت تا دوستان بدانند که اصل قضیه از چه قرار است؟!
اولا توجه دوستان را به این نکته جلب می کنم که بنده بهیچوجه در باره تسخیر اجنه و شیاطین و موکلین و غیره، هیچ مطلب آموزشی تا بحال و در هیچ کجا ننوشته ام. بنابر این کسانی که کتابهایی درباره تسخیرات بدروغ ساخته و به نام من می زنند مشتی موجود مفلوک شیادند. 
بنده هرگز درباره تسخیرات مطلبی نخواهم نوشت زیرا از سخن گفتن در این باره و پیگیری این موضوع منع شده ام. اما مطلبی که در اینجا قرار می دهم فقط جهت آگاهی شماست تا کسانی که خیلی علاقه به این قبیل اعمال دارند بدانند که در چه مسیری قدم بر می دارند و در نهایت چه چیزی در انتظار آنهاست؟

اولین  نکته ای که باید بدانید آشنایی با حقیقت این موضوع است که ، اصلا تسخیرات به چه معناست، چه موجودی را می خواهیم تسخیر کنیم، و ایا اینکار امکان دارد یا خیر، و اگر امکان دارد چه عواقبی یا نتیجه ای خواهد داشت؟
من فعلا در باره تسخیر جن صحبت می کنم.
شما دوست عزیزی که به مسئله تسخیرات خیلی علاقه دارید آیا می دانید که جن اصلا چگونه موجودی است؟ و چطور یک موجود زنده حاضر می شود که اراده و اختیار خودش را آگاهانه به دست انسان بدهد؟
برای اولین بار در جهان و در این کانال بنده اعلام می کنم که بهیچوجه کسانی که در مسئله تسخیرات فعالیت می کنند موجودی بنام جن را تسخیر نمی کنند.زیرا جن اصلا مسخر انسان نمی شود؟!
متاسفانه چون اکثر این افراد بهیچوجه با موجودیت و ساختار این موجودات آشنا نیستند تحت تاثیر تبلیغات دروغین عده ای شیاد و نا آگاه قرار گرفته و با زندگی خود بازی می کنند.
من اگر بخواهم دلایل خود را در اثبات مطلبی که بیان کردم بیاورم سخن به درازا می کشد. اما فقط به یک دلیل علمی و عقلی استناد می کنم.ان دلیل این است :
شما در کتابهای دعا می خوانید که فلان 
استخراج کلیدرمز تسخیرات عناصر اربعه وجودی انسان

همانطور که عرض کردم در ادامه مطلب به بررسی اینکه در جریان تسخیرات با چه موجودی سرو کار داریم  خواهم پرداخت.اما در این پست مطلب مهم تری را خدمتتان عرض می کنم.
کلیه کسانی که به دنبال تسخیرات می روند باید بدانند که اینکارمقدماتی دارد که مهممترین ان و قدم اول ، تسخیرات عناصر اربعه وجودی انسان است و اگر کسی این کار را در ابتدای این مسیر انجام ندهد ذهن و بدنش کشش این فشار را نخواهد اورد و ممکن است شخص دچار آسیبهای جدی روحی و روانی گردد.
منظور از تسخیر عناصر اربعه وجودی چیست؟

همانطور که می دانید در علوم غریبه معتقدند که جهان از چهار عنصر، آتش و باد و آب و خاک ساخته شده است. بنابراین بدن انسان هم از این قاعده خارج نیست . این چهار عنصر را می توان خیلی راحت در بدن احساس کرد.
حرارت بدن ما نشانه عنصر اتش است .
نفس ما نشانه عنصر باد است .
آب و مایعاتی که در بدن ماست نشانه عنصر اب است.
چرکی که از بدن ما خارج میشود و گوشت و استخوان هم نشان دهنده عنصر خاک است.
وقتی انسان فوت می کند تمام عناصر به اصل خودش بر می گردند. باد به باد، اب به اب و آتش به اتش و خاک به خاک.
همانطور که قبلا گفتیم تمام عناصر هم زنده هستند . بنابر این ما دارای چهار روح،اتشی و بادی و آبی و خاکی هستیم . حال اگر ما نتوانیم به این ارواح اربعه مسلط شویم هرگز قادر نخواهیم بود که در امر تسخیرات یا فهم علم جفر و بقیه علوم موفق شویم. زیرا اینها اگر به فرمان ما در نیایند ما اختیاری روی ذهن خود نخواهیم داشت.
برای در اختیار گرفتن و مسلط شدن به عناصر اربعه وجودی  خود، برای هرکس یک کلمه رمزی استخراج می شود که در حقیقت، کلید ورود به ذهن ناخودآگاه و عوالم غیبی است.  این کلمه رمز شبیه به هیچ اسمی از اسماء الله نیست و دستور العمل خاص دارد که در یک جزوه بطور کامل شرح داده می شود.
توصیه اکید می شود که دوستان اگر قصد دارند علوم غریبه را از هر شاخه اش بطور حرفه ای دنبال کنند حتما برای دریافت کلید رمز ورود به عوالم غیبی اقدام نمایند. این کلمه رمز در عرض چند ساعت استخراج شده و در اختیار شما قرار می گیرد.
از آنجایی که انجام عمل تسخیرات و یا نفوذ در عوالم کیهانی به افراداز نظر جسمی وذهنی فشار شدیدی  وارد خواهد کرد لذا توصیه میشود که هر شخصی از نظر حفاظتی حتما انگشتر محافظ ویا طلسم محافظ را همراه خود داشته باشد.
در امر دستیابی به اسرار عالم موفق باشید.(دوستان عزیز این کلمات کلیدی و انگشتر و... را خیلی راحت میتونید از استادان علوم غریبه یا همون دعانویس هایی که خودتون بهش اعتماد دارید بگیرید)

 

آشنایی با موجودات ماورایی :

در بحث تسخیرات ما ابتدا باید بدانیم که آیا این عمل واقعیت دارد یا خیر، و اگر واقعیت دارد ما چه موجودی را تسخیر می کنیم؟
متاسفانه وقتی یک مطلبی به غلط در بین مردم شایع شده و جا می افتد دیگر اصلاح کردن آن با خداست.
این بحث تسخیرات هم از آن جمله است. بیخود و بی جهت بین مردم جا افتاده که فلان کس جن یا موکل تسخیر کرده و با آن فلان کار را می کند.حالا بنده اگر حقیقت را بگویم به خیلی ها شوک وارد می شود که مگه میشه اشتباه باشه،ما سالهاست داریم این کارو انجام می دیم.
بله دوستان میشود که اشتباه باشد.امکان دارد که انسان تا آخر عمر کاری را اشتباه انجام بدهد اما نداند که اشتباه است. حال بنده در این باره توضیح میدهم. 
البته اگر بخواهم دقیق به این مسئله بپردازم بحث خیلی طولانی می شود،بنابراین سعی می کنم تا جایی که امکان دارد مختصر توضیح بدهم.پس مطلب را با احضارجن شروع می کنم.
اجنه موجوداتی هستند که مثل مازندگی می کنند و تولید نسل انجام می دهند.آنها معمولا دور و بر ما هستند. بنابراین ۲۴ساعت با ما در ارتباطند. پس برای تماس گرفتن با آنها نیازی به عزیمت خواندن نیست.زیرا اگر بخواهند خودشان می توانند با ما تماس بگیرند. بنابراین آنچیزی که بهنگام احضار روی می دهد بخاطر احضار جن نیست.
دوم آنکه،به فرموده قرآن جن نمیتواند از آینده خبر بدهد. پس این موجودی که احضار می شود جن نیست. 
جن و یا موجودات دیگر به راحتی قادرند با انسان تماس بگیرند،بنابراین این مسخره نیست که ما برای احضار موجودی که در منزل ماست روزها بنشینیم و عزیمت بخوانیم ؟!
گذشته از آن، جن موجودی ازاد است و هرگز حاضر نمیشود ازادی خود را به زور از دست بدهد. البته بعدها توضیح خواهم داد که جن ها هم در مواردی حاضر به اطاعت از انسان می شوند.
و اما باید بدانید موجوداتی که احضار میشوند جن نیستند. بلکه اینها به دو دسته تقسیم می شوند،
۱--- گروه اول موجوداتی هستند بین انسان و حیوان. یعنی نه کاملا انسانند و نه کاملا حیوان، اینها موجوداتی هستند که در هر دو طرف خصلتهای خود را حفظ کرده اند. اینها کلیدهای فراخوان دارند، یعنی یک اسم رمزی و یا نشانه ای بین خود و انسانها دارند که هرکس به آن نشانه دسترسی داشته باشد می تواند موجود مربوط به آن کلید را احضار کند. اینها موجوداتی به شدت وحشی هستند و بزور تابع انسان می شوند.بنابراین بمحض اینکه فرصت بدست ییاورند سعی می کنند با نابود کردن  صاحب خود فرار کنند.
این موجودات هم به انسان شبیه هستند و هم به حیوانات.
گروه دوم موجوداتی هستند که اصلا به صورت حقیقی وجود ندارند، بلکه آنها را ما خلق می کنیم. مثل موکلین ایات و سوره ها و یا موجوداتی که ما اسم برایشان از الواح استخراج می کنیم.

عامه مردم از موجودات ماورایی فقط با نام موکل و همزاد و جن آشنا هستند و از بقیه اطلاعی ندارند. البته حق هم دارند چون شناختی نسبت به این مسائل ندارند و من هم اجازه ندارم که از تمام حقیقت پرده بردارم،اما تا جایی که امکان دارد به کلیات مطلب خواهم پرداخت.
بطور کل موجودات ماورایی به چند گروه تقسیم می شوند.
۱- فرشتگان و‌ملائکه که هر کدام به چندین گروه تقسیم می شوند.
۲- موجودات مستقل،مانند اجنه و شیاطین و موجودات عناصر اربعه و چند وجهی ها و نگهبانان که به آنها موکلین گفته میشود و خیلی موجودات دیگر که هرکدام به چندین گروه و نژاد و طایفه تقسیم میشوند.
۳-- موجوداتی که از نظر رتبه پایین تر از فرشتگان قرار دارند اما می توانند هم مثل انسانها زیست کنند و هم مثل ملائکه .اینها هم به گروههای زیادی تقسیم میشوند.
۴-- موجوداتی که در عالم اسفل جای گرفته اند و بعضی از آنها را می توان تسخیر کرد. اینها هم به شکلهای مختلف هستند،نیمی ادم و نیمی حیوان.

۵- موجوداتی که وابسته به وجود ما هستند. یعنی درون ما هستند و اینها طیف وسیعی را تشکیل می دهند، از بیرنگی مطلق به سمت سیاهی یا جسمیت کامل. اینها هم تعدادشان زیاد است. نام و نشان تمام این موجودات و روش برقراری ارتباط با آنها نزد حقیر موجود است.یکی از این موجودات کار خبر رسانی را بعهده دارد. یعنی این موجود است که در علم جفر برای استخراج جواب سوالات به ما کمک میکند و برای هرکس اسمی دارد، یعنی اسم او از اسم افراد گرفته می شود.
هرکس که می خواهد در علم جفر یا رمل پیشرفت کند لازم است که اسم همزاد جفری خود را بشناسد و از ان کمک بگیرد.

و تعداد زیاد دیگری از موجودات هستند که در سیر تکاملی هستی ایفای نقش می کنند.
حال یک سوال:
آیا تا بحال از خود سوال کرده اید که علت خلقت جن و بقیه این موجودات چه بوده؟ اینها در هستی چه نقشی بعهده دارند و چکار می کنند؟ هدف از آفرینش اینها چه بوده؟
خوب است مقداری روی این مسائل فکر کنید اگر به جوابی رسیدید برای من هم تعریف کنید. اگر نتوانستید شاید روزی در اینجا مطلبی در این باره بنویسم.
خُب، حال می رسیم به نقشی که این موجودات دارند و سخن را از اجنه آغاز می کنیم.

آشنایی با اجنه و تقش آنها در عالم هستی
عامه مردم هرموجود ماورایی را ببینند به آن جن می گویند. در حالی  که اینگونه نیست و اجنه دارای مشخصات کاملا متفاوتی از بقیه موجودات ماورایی هستند.
ما انسانها ساکن عالم میان هستیم و اجنه و شیاطین و موجوداتی مانند اینها ساکن عالم اسفلند و فرشتگان موجودات عالم علوی هستند.
اما اجنه دارای ساختاری شبیه به انسان بوده و در رتبه بندی موجودات اسفل از همه بالاترند و با ما فقط یک نیم پرده فاصله دارند.
جنها اصلا از آینده وگذشته کسی خبر ندارند. زیرا ساختار آنها به آنان  اجازه چنین کاری را نمی دهد. 
البته قبل از ظهور پیامبر عظیم الشان ما ( ص ) دارای توانایی هایی بودند که بعد از ظهور حضرت از آنان گرفته شد.این مطلب را قران تایید می کند.
پس اگر الان فردی ادعا می کند که با احضار جن به سوالات شما جواب می دهد، وی دروغ می گوید.اما چون ازماهیت این عمل آگاه نیست بهمین دلیل نمی توان بر او خرده گرفت.
جن ها این کار ها را می توانند انجام بدهند: 
۱. می توانند پرواز کنند و خبری را به کسی برسانند، احادیثی داریم که بعضی از ائمه معصومین از آنها برای فرستادن نامه استفاده می کردند.
۲. می توانند بخاطر کسی بجنگند و از کشتن افراد دیگر هراسی ندارند.
۳. می توانند بارهای سنگین را حمل کنند و خیلی قوی هستند.
۴. می توانند اشپزی و بنایی کنند و بطور خلاصه، خیلی از کارهای انسان را انجام بدهند.
۵. می توانند چیزها را از مسافت بعید و با سرعت زیاد بیاورند.
۶. می توانند در ان واحد از هر کس که بخواهید برای شما خبر بیاورند،که شخص ‌مورد نظر کجاست و چه می کند؟

همانطور که عرض کردم اجنه قدرت پیشگویی و خبر دادن از آینده یا گذشته را ندارند و این مطلبی است که در قرآن آمده است. زیرا زمانی که جنها برای حضرت سلیمان بنایی می کردند و حضرت ایستاده و در حالی که به عصا تکیه کرده بود از دنیا رفت، آنها از این مطلب اطلاع نداشتند و بهمین دلیل چون فکر می کردند حضرت سلیمان زنده است و آنها را نظارت می کند خیلی سخت کار می کردند تا اینکه موریانه عصا رو خورد و پیکر سلیمان روی زمین افتاد. اینجا بود که گفتند اگر ما از غیب خبر داشتیم این عذاب خوار کننده را تحمل نمی کردیم.
پس بحث خبر دادن اجنه از عوالم غیبی در اینجا خاتمه می یابد و هر کس این بحث را بخواهد ادامه بدهد یک کلاهبر دار و شارلاتان و کسی است که با سخن خدا مخالفت کرده است.
برای همین است که بنده عرض می کنم این وبسایت را بین دوستانتان تبلیغ کنید تا مردم از حقیقت آگاه شوند. میلیونها انسان در روز توسط کلاهبردارانی که ادعای ارتباط با اجنه را دارند سر کیسه میشوند.
حال می رسیم به نحوه ارتباط با اجنه و همکاری آنها با انسانها
 
حال با این تفاصیل که بیان شد، سوال این است که بالاخره اجنه با انسانها ارتباط برقرار می کنند یا خیر؟ و اگر جواب مثبت است این ارتباط به چه شکل است و چه نتیجه ای دارد؟
در اینجا باید ابتدا به این موضوع بپردازیم که وقتی می گوییم جن از عوالم غیبی خبر ندارد پس ارتباط داشتن او با انسان چه سودی برای ما دارد؟
پاسخ این است که، جن می تواند در خیلی از امور به انسانها کمک کند البته اگر بخواهند. همانطور که حضرت سلیمان از انها برای بنایی استفاده می کرد.
حال موضوع مهم این است که جن چگونه از انسان تبعیت می کند؟
جن با عزیمت خواندن نه به تسخیر انسان در می آید و نه از  انسان می ترسد و نه از او اطاعت می کند.
اجنه به این چند دلیل از انسان اطاعت می کنند.
۱- خودشان بخواهند که با میل و رغبت و انتخاب شخصی خود به خدمت کسی در بیایند. بنابراین خود را به او نشان می دهند و منظور خود را به اطلاع شخص می رسانند و اگر وی نیز راضی باشد در خدمت او قرار می گیرند.
۲-- زمانی که یک جن عاشق فردی از انسانها بشود.چه مذکر چه مونث.
۳--بعضی ازطوایف جن سوگند خورده اند که به اشخاصی که صاحب انگشتری خاص یا لوح خاصی باشند خدمت کنند. بنابراین اگر چنین انگشتر یا لوحی به صورت تصادفی هم به دست کسی بیافتد اجنه وابسته به ان لوح یا انگشتر لاجرم باید به صاحب آن خدمت کنند.
در همینجا لازم می دانم هشدار بدهم که عده ای از این شارلاتانهایی که کانال دعا نویسی دارند تبلیغ کرده اند برای ساختن انگشتر حضرت سلیمان. این تبلیغات فقط کلاهبر داری است و بس. اینها اصلا نمی دانند که حضرت سلیمان به چه زبانی صحبت می کرده و روی انگشتر او چه چیزی بوده،اما از کتابهای عربی و هندی و پاکستانی و غیره یک مطلب در این باره می خوانند و فوری از روی آن شروع به تبلیغ برای ساخت چیزی می کنند که هیچ اصالتی ندارد و فایده ای هم نخواهد داشت.
ساخت این انگشتر فقط برای کسانی ممکن است که اطلاع کامل در باره آن داشته باشند و هزینه بسیار سنگینی نیز دارد.شاید در آینده این اجازه را پیدا کردم که در باره آن مطلبی در اینجا بگذارم.
به ادامه بحث توجه کنید.
۴-- یک علت دیگری که ممکن است  جن از انسان تبعیت کند، جنگ است .اجنه در جنگ اگر شکست بخورند مهر یا داغ بردگی به آنها زده می شود. درگذشته های دور بارها و بارها چنین جنگهایی صورت گرفته است.
۵-- و اما یک عامل مهم دیگر این است که طوایف جن را به زبانی و اسماء اعظم الهی بخوانید که مجبور به اطاعت از ان هستند.‌ این کار فقط از پیمبران و ائمه معصومین ساخته است.
پس نتیجه اینکه ، در جریان احضارات هیچ جنی حاضر نمی شود بلکه اگر احضار موفق باشد موجوداتی احضار می شوند که دو دسته اند.
۱-- دسته اول موجوداتی هستند که در مراتب بسیار پایینی از انسان قرار داشته و وحشی بوده و مجبورند که به اسماء یا اذکار خاصی جواب بدهند. وقتی می گوییم مجبورند یعنی با ا‌کراه حاضر می شوند و هر وقت که بتوانند به کسی که انها را احضار کرده آسیب می زنند. این موجودات از جن هم پایین ترند و در جهان سفلی زندگی می کنند. اینها دارای طوایف مشخصی بوده و همه شان اسمهایشان به یک عبارت خاصی ختم میشود.هر طایفه نشان خاصی دارد. من بیشتر از این در این باره نمی توانم توضیح بدهم.
۲--در جریان احضارات گاهی اوقات موجوداتی احضار می شوند که اصلا وجود خارجی ندارند. این موجودات توسط انسان خلق می شوند. تابحال چنین چیزی شنیده بودید ؟ مطمئنا خیر.

پایان مطلب


نظرات (۱)

 • sharinarc
  پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۸ , ۱۲:۴۳

  جالب و جامع بود مرسی

  • author avatar
   سینا نعمتی
   ۱۸ اسفند ۹۸، ۱۸:۱۰
   ممنون از شما که مطالب رو دنبال میکنید
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

کسانی که دوست دارند به دنیای ماورا قدم بگذارند و از تمامی علم این دنیا استفاده کنند پس با ما در ارتباط باشند.