تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
آموزش اصولی و حرفه ای ماورا


هفت کالبد و مراحله باز کردن آن

کالبد یک (استول شریر): 

در هفت سال اول کالبد فیزیکی شکل میگیرد. کالبدهای دیگر در واقع دانه هایی هستند که هنوز جوانه نزده اند. این کالبدها استعداد رشد را دارند ، اما در آغاز زندگی هستند.هفت سال اول سالهای محدودیت است. در طول این سالها هیچ رشدی در فهم ، احساس و یا خواسته دیده نمیشود. در این دوره فقط کالبد فیزیکی رشد میکند. متاسفانه بعضیها فقط همان هفت سال رشد میکنند.کالبد دو(بهاوا شریر):

کالبد اثیری از هفت تا چهارده سال کامل میشود. به همین دلیل است که بلوغ جنسی ،قویترین شکل اولیه احساسات میباشد. عده ای هم در همین کالبد و کالبد قبل باز میمانند.همه زندگی آنان سکس و لذت است. اگر رشد درستی نکنند متاسفانه انحرافات جنسی اتفاق می افتد.کالبد سه(سوکشما شریر):

 از چهارده تا بیست ویک سالگی در کالبد دو احساس تکامل یافته و، استدلال رو به تکامل و پیشرفت میرود. برای همین است که بچه ها تا هجده سالگی به خاطر جرمی که مرتکب میگردند به زندان و دادگاه برده نمیشوند و مجازات آنها مانند بزرگسالان اجرا نمیشود تا به سن قانونی برسند.کالبد چهار(ماناس شریر) :

اوج تکامل هوشی و فراهوشی، هوش میتواند به آن درجه از توانایی برسد که از علوم سرگرمی و لذت بوجود آورد. کالبد ذهنی و فوق ذهنی از بیست ویک تا بیست و هشت سالگی رشد میکند.تجارب کالبد چهار و زیر مجموعه اش کالبد فوق ذهنی!غیر عادی و متافیزیکیست. مانند هیپنوتیزم، ارتباط افکار یا تله پاتی، بصیرت و شهود.سایکومتری و علم ارتباط با اشیاء و موجودات.کالبد ذهنی زنها بسیار حساس تر است.کالبد پنج (آتما شریر) :

این کالبد از بیست و هشت تا سی و پنج سالگی رشد میکند و تکامل پیدا میکند.ولی متاسفانه بسیار بندرت اتفاق می افتد که کسی به این مهم برسد. بعضی ها نیز با رسیدن به این کالبد دیگر به تکامل دیگر کالبدها تلاش نمیکنند.بسیاری از واصلان به این کالبد احساس میکنند که همه چیز همان آتمن یا روح است.آتمن را معتقد میگردند نه پارام آتمن ( روح الهی یگانه )کالبد شش (براهما شریر ) : 

از سی وپنج سالگی تا چهل و دو سالگی کالبد کیهانی رشد میکند. پوسته روح و فردیت خود را شکافته و از روح فردی خود رهایی حاصل میکند و با روح کیهانی اتحاد بوجود می آورد.کالبد هفت (نیروانا شریر ):

 از چهل ودو سالگی تا چهل ونه سالگی رشد میکند. این کالبد فقدان کالبد هاست. دیگر نه دیواری و نه کالبدی و نه واژه ای. همه چیز نادیدنی و ناپدید میشود و فقط آگاهی باقی مانده است. به این حالت نیروانا یا فنا میگویند.یعنی استحاله کامل در خدای یگانه.توضیحات لازم : 

یک :موکشا یا رهایی در کالبد پنج تجربه میگردد. 

دو :برای کسانی که در کالبد های اول ، دوم و سوم متوقف میشوند ، همه چیزشان زندگی بین تولد و مرگ است.

 سه:اگر کسی به کالبد ششم برسد حالت خدا آگاهی برایش اتفاق می افتد. 

چهار :کالبد هفت خلاء کامل و مطلق را تداعی میکند و بوجود می آورد. 

پنج: کسی که به کالبد چهار میرسد بدون مزاحمت میتواند بادیگران ارتباط بر قرار کند و اندیشه و افکار دیگران را بخواند. 

*اینها هفت کالبدی هستند که در یک دوره چهل ونه ساله تکامل پیدا میکنند. نقطه میانی تکامل معنوی ز جهل و نه سالگی شروع میگردد و انسان وانا پراست میشود بدین معنا که بایستی نگاهش را از روی مردم برداشته و فقط بدرون خودش راه پیدا کند. ودر هفتاد و پنج سالگی هم باید از خود چشم بپوشی و به خدا نظر بیفکنی. و خود را در مقام متعال مستحیل کن


نظرات (۱)

 • Sahar
  جمعه ۲۳ فروردين ۹۸ , ۱۷:۳۹
  نمیتونیم تا قبل از رسیدن به ۴۹ سالگی هر هفت چاکرا رو باز کنیم و به انرژیشون برسیم؟
  • author avatar
   سینا نعمتی
   ۲۵ فروردين ۹۸، ۱۶:۱۳
   چرا خیلی راحت و با استقامت میتونید.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

کسانی که دوست دارند به دنیای ماورا قدم بگذارند و از تمامی علم این دنیا استفاده کنند پس با ما در ارتباط باشند.