تایتل قالب طراحی سایت سئو قالب بیان
آموزش اصولی و حرفه ای ماورا


حس ششم چست؟

🔅نشانه های حس ششم 

طبق گفته متخصصان ، افرادی که حس ششم آنها فعال است میتوانند بدون استفاده از حواس پنجگانه مواردی را حدس زده و در مورد آن اطلاع حاصل کنند. بر طبق نظریه برخی از اساتید نیز همه انسانها تا حدودی چنین توانایی را دارا میباشند ، اما این قابلیت در برخی از افراد بیشتر بوده و نمود خاصی در آنها پیدا میکند. معمولا افراد با حس ششم قوی وقایع و اتفاقات را قبل از وقوع احساس میکنند. بعضی از این افراد ، خواب اتفاق خاصی را می بینند و اتفاق مورد نظر در بیداری عینا رخ میدهد. افرادی که حس ششم قوی دارند ، در اغلب موارد خوابهای واضح تر و کاملا مشخص تری نسبت به سایرین می بینند و این خواب ها را به خوبی نیز به یاد می سپارند. بعضی از آنها براحتی میتوانند با خواب هایشان تعامل برقرار کنند و حتی گاهی چیزهایی می بینند که دیگران نمی بینند و مسائلی را می شنوند که دیگران نمیشوند و البته تمایل این افراد به مسائل ماوراء الطبیعه نیز بیشتر است. افرادی که حس ششم قوی دارند ، قوه و قابلیت خلاقه بسیار بالایی نیز دارند و دلیل آن را دریافت اطلاعات از منابعی غیر معمول میدانند. بسیاری از نابغه های دنیا مدعی هستند که چنین حسی را دارا می باشند.

یکی از باورهای رایجی که وجود دارد مبنی بر این است که حس ششم در افراد هیپنوتیزم شده هم دیده میشود. افرادی که حس ششم قوی دارند بدون وجود شواهد و دلایل تجربی یا قابل درک با حواس پنجگانه خود میتوانند حوادث و وقایع را حدس بزنند و به وضوح صحنه های خاصی را مشاهده نمایند. اساتید و دانشمندان سه نوع حس ششم را مطرح کرده اند :


 🔅الهام قبل از اتفاق 

در این نوع حس ششم ، افراد توانایی پیش بینی آینده را دارند و وقایع و اتفاقاتی که در آینده رخ میدهد به نحوی به آنها الهام میشود. 


 🔅تله پاتی 

تله پاتی توانایی ارسال و دریافت تصاویر ذهنی است و یا خواندن آنچه در ذهن دیگران وجود دارد ؛ یعنی فرد مورد نظر بدون صحبت با دیگران میداند که در ذهن آنها در لحظه ای خاص دقیقا چه میگذرد!


 🔅بصیرت 

بصیرت یا بینش روشن یا روشن بینی ، قدرت دیدن مواردی است که ورای دامنه طبیعی بینایی است. به عنوان مثال برخی از این افراد ادعا میکنند که میتوانند بدون هیچ دستگاهی برخی موجوداتی را که برای دیگران مرئی نیستند را مشاهده کنند. معمولا گفته میشود فردی که قدرت الهام قبل از وقوع امر و بصیرت را داشته باشد ، میتواند تا حدی در مورد وقایع آینده نیز اطلاعاتی را ارائه بدهد. لازم به ذکر است که حس ششم با "چاکرای پیشانی" یا "آجنا چاکرا" مرتبط بوده و با انجام یکسری راهکارهای ساده میتوان به تقویت آن کمک کرد. کاربردی ترین و مفیدترین فعالیتی که در این راستا میتوانید انجام دهید "سجده" است. از دیگر کارها میتوان به تصاویری که تحت عنوان "تحریک و تقویت چشم سوم" ارائه میگردد اشاره داشت. توجه داشته باشید که شما با تقویت چشم سوم خود دنیا را زیباتر و حقیقی تر مشاهده خواهید کرد و قابلیت ها و توانمندی های خود را نیز افزایش خواهید داد.


ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

کسانی که دوست دارند به دنیای ماورا قدم بگذارند و از تمامی علم این دنیا استفاده کنند پس با ما در ارتباط باشند.